İki Adet Muhteşem Site

Sizler için bu yazımızda iki adet siteden bahsedeceğiz. Sitelerimizden biri öğrenciler için diğeri ise tüm kullanıcılar için. Bu siteler hem yararlı hem de kullanması bir o kadar zevkli siteler. Bu siteleri kullana kullana bağımlı olabilirsiniz diyebiliriz.

1) Kıyasla – Akıllı Karşılaştırma Motoru

Cep Telefonu Karşılaştır  Tablet Karşılaştır  Fotoğraf Makinesi Karşılaştır. Fiyat karşılaştır.

Bu site ile iki ürünü rahatlıkla karşılaştırabiliyorsunuz. Mesela Galaxy S3 ile iPhone ‘u rahatlıkla karşılaştırabiliyor bu sayede hangi ürün daha iyi ve size uygun onu öğrenebiliyorsunuz. Üyelik istemeden basit kullanımlı site oldukça işe yarıyor. Kullandığı alan adı da yaptığı işe gerçekten uygun. Sadece  Telefon değil istediğiniz ürünü karşılaştırabiliyorsunuz. Eğer bu siteyi hala denememişseniz denemenizi öneririz.

2) E Ödev – Ödevlerin Yeni Boyutu

Eodev.com   Ödevlerin yeni boyutu

Bu site en başta dediğimiz gibi Öğrenciler için. Aslına bakılırsa birçok ülke ile eş bir proje. Yani sitenin en altına girilirse projenin evrensel olduğu görülür. Bu sitede de oldukça basit bir tasarım kullanılması ilgi çekiyor ve basit ve sade olmasına rağmen oldukça işlevsel bir site. Saniye başı soru geliyor denilebilir. Bu siteye istediğiniz soruyu sorabilirsiniz tabii puan karşılığında.

Leave A Response