Yeni Bir Script sNews CMS SEO ve Türkçe

sNews CMS hafifliğiyle ünlü bir scripttir.  Az dosya küçük boyut ile yüksek hız  oluşturuyor ve siteniz seo yönünden kararlı bir yapıya sahip oluyor. Özellikle alexa tarafından inanılmaz rank değerlerine ulaşıyorsunuz. . sNews bir motor dosya ve ona özelleştirilebilir bir css ile index dosyasından oluşuyor. URL leri arama motoruna dost yapan .htaccess dosyası bulunmakta bunun sonucu olarak sistem seoludur.
sNews php scriptler arasında en hafif olanıdır. sNews desteği bir çok forumda ve resmi destek sitesinden sağlanmaktadır. sNews için tema yapımıda oldukça basittir. Fonksiyonların anlamlarını bildikten sonra css etiketlerini bu fonksiyonların önüne ekleyerek sitenize css tasarımları entegre edebilirsiniz. Zengin eklenti kaynakları kolay tema yapımı seo ve Türkçe desteğiyle eşsiz bir deneyim sizi bekliyor.
Özellikle seo işleriyle ilgilenenler için meta tag anahtar kelimeler ve açıklamalar bölümü özel url ler seçeneği arşiv ve site haritası ile oldukça başarılı siteler üretilebiliyor. Eğer php kodlarıyla uğraşmak istemiyorsanız çabuk indexlenen basit editlenen Google için dost url ler bulunan bir script arıyorsanız CMS ve blog yapımında sNews CMS kullanabilirsiniz.
Resmi Türkçe Destek Sitesi: http://www.snewstr.com/
Kurulum Video: http://www.snewstr.com/kurulum-bilgileri/kurulum-videolu-anlatim-17-turkce/
Kurulum Dökümanı:  http://www.snewstr.com/kurulum-bilgileri/snews-17-kurulum-anlatimi/
İndirme Linki:  http://www.snewstr.com/snews1.7.1.rar

2 Comments

  1. cekfxu 30 Eylül 2012 at 19:45 - Reply

    Hiç duymadığım bir sistem

  2. Mete 16 Mart 2013 at 21:36 - Reply

    sNews Türkçe Destek Sayfası:

    sNews CMS hakkında detaylar, tema ve eklentilere sayfa üzerinden erişebilirsiniz…

    http://sosyalsayfa.blogspot.com/search/label/Yazılım?max-results=6

Leave A Response